Kobiety pragną bardziej?


Minęło już kilkadziesiąt lat od badań słynnego amerykańskiego badacza, Kinseya, jaki to prekursorsko powiedział światu, że kobiecy instynkt erotyczny posiada moc równą męskiemu, a co więcej, dziewczęta z bliskich zbliżeń czerpią taka samą, a z wielkim prawdopodobieństwem – nawet jeszcze większą, przyjemność! Faktem niezaprzeczalnym jest, że dziewczęta posiadają niezbywalne prawo zatapiania się w rozkoszy bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek aktywności.

Nie bez przyczyny zwykle w najwyższym stopniu uwielbianą przez mężczyzn pozycją jest ta na dżokeja. Wszelki mężczyzna chciałby w łóżku być apatycznym nabywcą przyjemności, a tu przyroda spłatała dowcip oraz opieszali na co dzień, a w szczególności w sprawach połączonych z domowymi czynnościami, faceci muszą przejawiać się nie lada pomysłowością, pilnością, kondycją i podzielnością czujności w sytuacjach intymnych. Być może jest to powód problemu mężczyzn na innych frontach, przede wszystkim frontach pralki lub szafki ze specyfikami do czyszczenia.

Hierarchia w naturze to rzecz święta, a na jej straży w czasie wieczorów panieńskich i odmiennych przejrzyście sfeminizowanych balang, niczym nieugięty maszt, stoi nie kto inny jak…striptizer. Tak, tak, to tylko przedstawiciel tej pracy przystaje do drogocennej męskiej mniejszości, który nie mówi: „nie chcę mi się”, nie ośmiela: „to teraz ty trochę zrób”, nie przekręca niewieścimi wrażeniami: „przeczuwam, iż pragniesz się skromnie ruszać”. Specjalną renomą napawa się hen party glasgow.

Jest chodzącym, buzującym, burzącym jawnie testosteronem. Wie, po co tu jest oraz co ma działać. O ile ktoś jeszcze nie pojmuje, skąd moda na wieczorach panieńskich prawdziwych oraz prawidłowo ukształtowanych mężczyzn, to albo już dawno pożegnał się ze swoją męskością, powinien przeanalizować poziom inkretów we krwi, albo jest mniszką. Podług sporego grona kobiet schadzka ze striptizerem może przeistoczyć zachowanie się do seksu i może naturalnie z tej przyczyny niektórzy widzą w tym coś niegodziwego. Ci, którzy spróbowali, przenigdy nie żałowali tej woli. Wieczór panieński to może być ostatni głos dzwonka. Tak czy odmiennie – kto kiedyś zastanie się z płomieniem, pod żadnym pozorem już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com