Prezenty od Milki

Słodka niespodzianka

Czy pamiętasz jeszcze tę dziecięcą radość? W dzień Wigilii biegłeś pierwszy, by jak najszybciej rozpakować przeznaczony dla ciebie prezent. A tam prócz zabawek zawsze znajdowało się coś słodkiego. Pyszny, rozpływający się w ustach… „wyrób czekoladopodobny”!
Dziś to już przeszłość. Rynek słodyczy oferuje naszym dzieciom najlepsze jakościowo czekolady, w tym tę wykonaną z prawdziwego alpejskiego mleka. Dlaczego więc nie pomyśleć o kupnie czegoś słodkiego zamiast kolejnego smartphone’a? Kosz upominkowy Milka wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha.

Prezenty od Milki

Już z daleka tajemnicza fioletowa krowa o charakterze wartym Mony Lisy kusi swoją życzliwością. Nie wiadomo, co kryje się pod papierkiem. Sama marka oferuje tak bogaty wybór produktów, że możemy jedynie zastanawiać się nad zawartością koszyczka.
Batoniki, wafelki, jajka z niespodzianką. Czekoladowe figurki zwierząt. W wersji dla bardziej wytrawnego konsumenta: smakowite praliny. Nie zapominajmy także o Milkowych akcesoriach, które zawsze wzbudzają wiele sensacji. Przypomnijmy sobie bożonarodzeniowe kubki z wymalowaną chatką. Ileż nienawistnych spojrzeń przyciągały! I to nie wyłącznie w przedszkolu.
Wręcz przeciwnie: nic tak nie łączy ludzi jak słodycze. Szczególnie te od Milki. Kuszą zarówno dzieci, ich rodziców, dziadków, sprzątaczki i kierowniczki ogromnych korporacji, tych, którzy nie wiedzą, gdzie spędzą kolejną noc, właścicieli hoteli, rolników i murarzy. Nikt nie odmówi przesyconej poezją słodyczy czekolady.
Nie jest jedną z tych zakazanych, tłustych przekąsek, po których mamy wyrzuty sumienia. Wręcz przeciwnie: wysoka zawartość potasu i magnezu usprawnia odporność organizmu na choroby, urazy mechaniczne. Chroni nas przed tym całym wielkim światem.
Dlaczego więc nie podarować dziecku tej odrobiny ciepła? Kosz upominkowy Milka czeka. Wystarczy jeden gest.

gummibarchen-318362__340